
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μασητικό σε γαλάζιο-καφέ χρώμα και σχήμα αστεράκι από την εταιρία Saro. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο οξιάς και σιλικόνη ποιότητας τροφίμων παρέχοντας ασφάλεια στα παιδιά. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για μικρά χεράκια. Αποτελεί ιδανική λύση για να απαλύνει τον πόνο των ούλων και των πρώτων δοντιών. Κατάλληλο για ηλικίες 4+ μηνών.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Ποικιλία | Οδοντωτές |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Saro |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα