
ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΑΠΟ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗ KIKKA BOO STAR PINK 31303020058
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μασητικό σε γαλάζιο-καφέ χρώμα και σχήμα αρκουδάκι από την εταιρία Saro. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο οξιάς και σιλικόνη τροφίμων παρέχοντας ασφάλεια στα παιδιά. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για μικρά χεράκια. Αποτελεί ιδανική λύση για να απαλύνει τον πόνο των ούλων και των πρώτων δοντιών. Κατάλληλο για ηλικίες 4+ μηνών.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Saro |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Στράτες, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα









Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κουδουνίστρες
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα