
Κρεμαστό Λούτρινο Ζωάκι Με Ήχο 22εκ. Kikka Boo Stripy Friends
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Λούτρινο ζωάκι σε σχήμα δράκου. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε λαχανί χρώμα με ιδιαίτερα μαλακό και απαλό ύφασμα. Ιδανικό για αμέτρητες αγκαλιές και παιχνίδια.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λαχανί |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό, οδοντωτές
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα




Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο, οδοντωτές, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διαδραστίκα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα