
10,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου σε λευκό χρώμα με γκρι λεπτομέρειες μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρητίνη και έχει μαρμάρινη όψη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα