
7,95 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία εstia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Ταιριάζει σε κάθε μπάνιο.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |



Όρθιο, με αντλία






Όρθιο, με αντλία, βάθος
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα


Επιτοίχιο, ανέπαφο





Με αντλία
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα