
Μαξιλαροθήκες Vivaraise INES
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε μπλε raf χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από μαλακό αλλά ανθεκτικό ύφασμα με σύνθεση 50% βαμβάκι και 50% chenille, έχει φόδρα και κλείνει με φερμουάρ. Θα ομορφύνει και θα ανανεώσει τον χώρο σας εύκολα και γρήγορα. Διατίθεται σε μεγάλη ποικιλία χρωμάτων ώστε να επιλέξετε τις κατάλληλες αποχρώσεις και για να δημιουργήσετε μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο σαλόνι σας και ένα αρμονικό αποτέλεσμα!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι


45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι


Με φερμουάρ, βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα