
Μαξιλαροθήκες Vivaraise MAIA
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε τυρκουάζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από μαλακό αλλά ανθεκτικό ύφασμα με σύνθεση 50% βαμβάκι και 50% chenille, έχει φόδρα και κλείνει με φερμουάρ. Θα ομορφύνει και θα ανανεώσει τον χώρο σας εύκολα και γρήγορα. Διατίθεται σε μεγάλη ποικιλία χρωμάτων ώστε να επιλέξετε τις κατάλληλες αποχρώσεις και για να δημιουργήσετε μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο σαλόνι σας και ένα αρμονικό αποτέλεσμα!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Chenille |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο

Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμα

50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα