
Σουπλά 2 Όψεων (38x38) Nef-Nef Homeware Leaferio
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά διπλής όψης με ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Nef-Nef. Η μία πλευρά έχει λευκό-πράσινο χρώμα ενώ η άλλη έχει κοραλί-λευκό χρώμα. Το ύφασμά του έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι βάρους 190gr/m2 επεξεργασμένο με την μέθοδο της νηματοβαφής. Χρησιμοποιήστε το για να διατηρήσετε καθαρό το τραπέζι κατά την διάρκεια του φαγητού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Κοραλί,Πράσινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

47×17 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα