
Σουπλά (Σετ 2τμχ) Nef-Nef Homeware Jeremy Coral
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Nef-Nef με ριγέ σχέδιο σε πράσινο-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι, εύκολα στο πλύσιμο. Ιδανικά για να προστατεύσει το τραπέζι σας και να δώσει μια μοντέρνα πινελιά στη διακόσμηση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
39×9 εκ
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

45×30 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47×33 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×30 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα