
Σουπλά (Σετ 2τμχ) Nef-Nef Homeware Jeremy Yellow
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Nef-Nef με ριγέ σχέδιο σε κοραλί-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι, εύκολα στο πλύσιμο. Ιδανικά για να προστατεύσει το τραπέζι σας και να δώσει μια μοντέρνα πινελιά στη διακόσμηση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


PVC
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, ύφασμα, μονόχρομο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
47×33 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
