
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) T-D Papper Natural 8489104
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με μίνιμαλ σχεδιασμό και μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και διαθέτει ξύλινο χερούλι. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να οργανώσετε τα πράγματά σας, τα παιχνίδια του παιδιού σας ή ακόμη και σαν φρουτιέρα πάνω στο τραπέζι.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα