
Δοχείο Αποθήκευσης 450ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο F-V Square 213406
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διάφανο βάζο κουζίνας χωρητικότητας 750ml. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα και διαθέτει καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι. Ιδανικό βάζο για την κουζίνα σας.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο,Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μέχρι 500μλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, μέχρι 500μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα