
Δοχείο Αποθήκευσης 1.1lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο F-V Square 213407
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο τροφίμων για την κουζίνα σας. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο πλαστικό υλικό, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα και έχει χακί καπάκι με αεροστεγές κλείσιμο. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Χωρητικότητα 450ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μέχρι 500μλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα