
Δοχείο Αποθήκευσης 500ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Estia Allure 01-31503
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διάφανο βάζο κουζίνας χωρητικότητας 650ml. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και κλείνει αεροστεγώς με ανοξείδωτο καπάκι. Ιδανικό βάζο για την κουζίνα σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο,Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα