
Δοχείο Αποθήκευσης 1.65lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο Estia 01-24307
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φοντανιέρα δύο ορόφων με καπάκι από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα και έχει μοντέρνο σχεδιασμό. Ιδανική για να αναδείξετε τις γλυκές σας παρασκευές. Χωρητικότητα: 1.75lt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, τετράγωνο

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μέχρι 500μλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για τρόφιμα, μέταλο, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα