
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Whitegg BA104_2 Beige Μπεζ ΧΩΡΙΣ ΛΑΣΤΙΧΟ 245x260
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερτοπάπλωμα υπέρδιπλο σε γκρι απόχρωση από την εταιρεία Whitegg. Η εξωτερική του σύνθεση αποτελείεται από 100% polyester με γούνινη υφή στην μία πλευρά και fleece στην άλλη ενώ η γέμιση είναι πολυστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για τους φθινιπωρινούς-χειμερινούς μήνες. Συνολικό βάρος 600gsm.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 57 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πουά


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα