
Γλάστρα (Φ14.5x14.8) Marhome Furu Ανθρακί 09-DFA145-S433
16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×19×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε ανθρακί χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Πλάτος: | 19 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Marhome |

16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
19×19×19 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

13×13×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικός






Τετράγωνος




Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό, στρογγυλός

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός




15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα