
Κεραμικό Κασπώ Mola Μπεζ Ø 22 x 29 x 26 CM Urban Nature Culture Amsterdam
Κεραμικός
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό σε μπεζ χρώμα. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του σπιτιού σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός

Κεραμικός

23×19×19 εκ, κλασικός, δωματίου
Σε απόθεμα






Ξύλο

Κεραμικός

Κεραμικός, ξύλο


Κεραμικός


Κεραμικός


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Κεραμικός






Κεραμικός

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα