
Κασπώ (Φ14x12.5) Marhome Orchidea Nowa 09-00-541 Yellow
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό σε κίτρινο χρώμα.Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιονδήποτε εσωτερικό ή εσωτερικό χώρο και να αναβαθμίσετε την αισθητική του.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός


Κεραμικός

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός


Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός






Κεραμικός

Κεραμικός





23×19×19 εκ, κλασικός, δωματίου
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα