
Ποτήρι Νερού 380ml S-D Lena 202162
Σετ, για νερό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια νερού διάφανα με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν χωρητικότητα 300ml. Ιδανικά ποτήρια για το νερό σας.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.48 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα

Για καφέ, σετ
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ

Σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Για καφέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα