
Ποτήρια (Σετ 18 τμχ) S-D Lina 154709
Σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού με μοντέρνα αισθητική. Είναι σε διάφανο τυρκουάζ χρώμα, κατασκευασμένο από γυαλί και έχει ανάγλυφο σχέδιο. Το γυαλί είναι καθαρίζεται εύκολα και δεν απορροφά μυρωδιές ή λεκέδες. Είναι συμβατό με το πλυντήριο πιάτων και μπορεί να καθαριστεί εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Ιδανικό ποτήρι για να πίνετε το νερό ή τον χυμό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 310ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.24 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα