
5,9 €
Ποτήρι Νερού 270ml Espiel Atlas Alabaster Pink HOR1015K6
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ποτήρια νερού με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι γυάλινα σε απόχρωση κεχριμπαριού. Ιδανικά για νερό, αναψυκτικό ή χυμό. Χωρητικότητα 450ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 32 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Καφέ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα




Σετ, για νερό
Σε απόθεμα



Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα