
42 €
Διακοσμητικό Μήλο (20x17.2x20.7) Espiel FIG227
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου σε σχήμα μήλου από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από polyresin, σε καφέ-λευκό χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Ένα διακοσμητικό που θα δώσει μοναδική όψη στην διακόσμηση του σαλονιού, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου τοποθετηθεί.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα






Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα