
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ19) S-D Black Sun 140697
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό και έχει μοντέρνο σχεδιασμό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, για γλυκά, στρογγυλό

Σετ, βαθύ, 4


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, 4, πορσελάνη

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρηχό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρηχό, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα