
Πιάτο Φρούτου (Φ21) S-D Black Sun 140698
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό και έχει μοντέρνο σχεδιασμό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, 4, πορσελάνη


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα