
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Vegy Black 188987A
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κεραμικό πιάτο φρούτου - γλυκού με μοντέρνο σχέδιο σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να απολαύσετε το φρούτο ή το γλυκό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 45 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ρηχό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ, ρηχό, 4


Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρηχό, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα