
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 2τμχ) A-S Rainbow 193999C Green
3×36×32 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×37×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Εξωτερικά έχει ψάθινο ύφασμα κατασκευασμένο από γιούτα με διακοσμητικά λευκά πομ πομ. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Θα χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στο δωμάτιο του παιδιού σας!
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3×36×32 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
48×41×41 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×30×30 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα, πλάτος, ύψος

1×37×31 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Ύφασμα
Σε απόθεμα
120×178×1 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα, πλάτος, ύψος


23×18 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Ύφασμα, πλάτος, ύψος

Για αγόρια, ξύλο, με καπάκι

Ύφασμα

21-23×18-28×16-20 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
21-23×18-28×16-20 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, πλάτος, ύψος

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα