
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ58) A-S Sun 141149
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο λυγαριάς και MDF_E1 σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 51εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 23εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 51 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 51 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 51 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



49×49 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

3×82 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ, με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Με πλαίσιο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα