
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ40) K-M HZ1230800
8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 8×55 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου από την εταιρία Mod. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Η συνολική διάμετρος είναι 55εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 25εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 8 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 55 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | MOD |

8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


1×44 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Οβάλ





41×31 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια
Σε απόθεμα
51×51 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
24×26 εκ
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
5×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
48×48 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα