
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ51) A-S Sun 162202
51×51 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο mdf και ιτιάς σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 30εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 11εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 29 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

51×51 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο



49×49 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ρουστίκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

Οβάλ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Ξύλο

Ανατολίτικο

8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Στρογγυλή, ξύλο
Σε απόθεμα
5×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


105×102 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα