
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ78) K-M Naturel NB1305040
2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο ιτιάς σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 58εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 23.5εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 69 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
51×51 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

49×49 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

2×50 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Οβάλ

80×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

8×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
2×58 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

2×66 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
48×48 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
24×26 εκ
Σε απόθεμα

8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
75×75 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα