
Κουτί Αποθήκευσης (29x29x29) A-S Fox 158629A
29×30×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Εξωτερικά έχει βελουτέ ύφασμα με σχέδιο λιονταριού και διακοσμητικά αυτάκια. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Θα χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στο δωμάτιο του παιδιού σας!
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.53 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

29×30×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
1×37×31 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×37×31 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα





Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

3×36×32 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×29×3 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
34×61×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

1×37×32 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα