
39,99 €
Σετ Εκμάθησης Κρουστών & Ρυθμού Hape
Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μετατρέψτε το μπάνιο του παιδιού σας σε πραγματική απόλαυση με αυτόν τον πιγκουίνο της εταιρείας Munchkin που κολυμπάει. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό, σε γαλάζιο χρώμα με κόκκινες-λευκές-κίτρινες λεπτομέρειες. Κουρδίστε τα χέρια του και δείτε τον να κολυμπάει, προσφέροντας διασκέδαση στο παιδί σας. Κατάλληλο για ηλικίες 9+ μηνών.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Munchkin |

Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό

Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα