
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x28) A-S Globe Pink 195839A
Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιχνίδι μπάνιου της εταιρείας Munchkin σε πολύχρωμες αποχρώσεις, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Το σετ περιλαμβάνει 1 δοχείο συγκέντρωσης και ρίψης νερού και 3 δοχεία που τοποθετούνται στον τοίχο πάνω από την μπανιέρα με βεντούζα. Ρίχνοντας το νερό, περνάει από το ένα δοχείο στο άλλο, δημιουργώντας μια εντυπωσιακή εικόνα που θα ενθουσιάσει το μικρό σας. Τα 2 επιτοίχια δοχεία έχουν περιστρεφόμενους μύλους στην βάση τους για ακόμα πιο εντυπωσιακό αποτέλεσμα. Συμβάλλει στην ανάπτυξη των κινητικών δεξιοτήτων και στον συντονισμό χεριών-ματιών. Κατάλληλο για ηλικίες 12+ μηνών.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Munchkin |

Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα