
Λούτρινο Ζωάκι 29εκ. A-S Alma 205888
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η Σόφι η καμηλοπάρδαλη, το πιο διάσημο παιχνίδι στον κόσμο που διεγείρει όλες τις αισθήσεις του μωρού. Από φυσικό καουτσούκ και βρώσιμα μη τοξικά χρώματα. Ελαφρύ και εύκολο στο πιάσιμο για τα μικρά χέρια του μωρού. Ένα πολύχρωμο δαχτυλίδι οδοντοφυΐας με πολλές υφές! Είναι φτιαγμένο από 100% φυσικό καουτσούκ. Όλα τα μέρη του είναι μαλακά για να μπορεί να τα δαγκώσει και έχουν διάφορες υφές που προσφέρουν στο μωρό μασάζ στα ούλα και τα ανακουφίζει αποτελεσματικά. Έχει 4 γεωμετρικά και πολύχρωμα σχήματα που εντυπωσιάζουν το μωρό. Είναι ελαφρύ, εργονομικό και εύκολο να πιαστεί με τα μικροσκοπικά χεράκια του. Ηλικία από 0+.
| Ποικιλία | Οδοντωτές |
|---|---|
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Καουτσούκ |
| Κατασκευαστής | Sophie The Giraffe |

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ύφασμα, κουδουνίστρες, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οδοντωτές, διάμετρος, διαδραστίκα
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα







Ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα