
Μαξιλάρι Καρέκλας Με Φερμουάρ Be Comfy Red 003
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) σε πορτοκαλί χρώμα. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σε παλέτες

Σε παλέτες


Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα