
Μαξιλάρα Δαπέδου (45x45x10) S-F Dandy Off White C5D567001
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καρέκλας σε κόκκινο χρώμα. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.63 kg, 0.63 kg, 0.63 kg, 0.63 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα


37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σε παλέτες


Σετ
Σε απόθεμα




Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες


38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου


Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×5 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου




15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα