
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38) A-S Cot Taupe 103851C
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας στο χρώμα της ώχρας. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από από νήματα βαμβακιού-polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε παλέτες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα

38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα



4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα