
Μαξιλάρι Καρέκλας (Φ35) A-S Round Chairpad Terra 131649N2
38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας μονόχρωμο σε καφέ-γκρι χρώμα. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα


38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σετ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες



Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ

45×45 εκ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε παλέτες, σετ


40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε ξαπλώστρες

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα