
Μαξιλάρι Καρέκλας Με Φερμουάρ Be Comfy Terra 028
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) σε μπορντώ χρώμα. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα