
Πιάτο Βαθύ Σπαγγέτι (Φ25.5) Espiel Terra Cream TLK105K6
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εξοπλίστε τη κουζίνα σας με τα κατάλληλα βαθιά πιάτα από την εταιρεία Espiel για να απολαμβάνετε το φαγητό σας με άνεση. Πορσελάνινα πιάτα με ανεξίτηλο χρώμα, με μοντέρνο σχεδιασμό και άφοβο πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, μοντέρνο, 4


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, μοντέρνο, ρηχό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, τετράγωνο, 4


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα