
10,9 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Spirella σε λιλά χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ρητίνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spirella |


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα