
8,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από polyresin με ξύλινη αντλία. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.322 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα











Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα












15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα