
Dispenser Μπάνιου 350ml (Φ8.5x15) Estia Fjord Soft Driftwood 02-37314
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μεταλλική αντλία. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα




Με αντλία
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, βάθος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα