
Dispenser Μπάνιου 360ml (Φ7.5x13) Estia Satin 02-27759
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 23 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Spirella σε μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό και έχει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spirella |

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία

Όρθιο, με αντλία






Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα




Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα





Όρθιο, με αντλία, βάθος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Επιτοίχιο, ανέπαφο



Όρθιο, με αντλία

Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα