
Dispenser Μπάνιου 290ml (Φ9x14) F-V Olea Beige 213311
Με αντλία
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία εstia. Έχει μίνιμαλ σχεδιασμό και είναι σε μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό ντισπένσερ που θα ταιριάξει με όλα τα είδη διακόσμησης στο μπάνιο σας. Χωρητικότητα 310ml.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Με αντλία
Σε απόθεμα
















Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία

Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, βάθος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με αντλία

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα