
Βραχίονας Μπάνιου Ομπρέλα 70cm 8 Ακτίνων Rainbow 03307.001
120×5 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου από την εταιρεία Spirella σε γαλάζιο χρώμα με κίτρινη λεπτομέρεια και μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο, κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Μπλέ |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spirella |

120×5 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

29×27 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
23×2 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα