
Κουρτίνα Μπάνιου Πλαστική (180x200) Με Κρίκους LifeStyle0 00994.001 Doro
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου υφασμάτινη σε διάσταση 180x200 από την εταιρεία San Lorentzo. Έχει μπλε χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και πουά σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα. Διαθέτει βαρίδι στο κάτω μέρος. Προστατεύει το μπάνιο από τυχόν νερά κατά την διάρκεια του ντους σας. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται οι κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα