
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους San Lorentzo Rustic Grey
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου υφασμάτινη σε διάσταση 240x180 από την εταιρεία San Lorentzo. Έχει μπλε-τυρκουάζ λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα. Διαθέτει βαρίδι στο κάτω μέρος. Προστατεύει το μπάνιο από τυχόν νερά κατά την διάρκεια του ντους σας. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται οι κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Τυρκουάζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα






29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


240×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα




29×27 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα