
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους Whitegg BC125
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,91 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινη κουρτίνα μπάνιου με μοντέρνο σχέδιο σε λευκό-γαλάζιο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο, κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

39×23 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

120×5 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
